Wybrany wątek opinii

Na kase do biedronki nieroby
Ja interesant (2019.05.07)
W Biedronkach też pracownicy narzekają...nie ma lekko.
(2019.05.07)
Na kasę to nieuki. Pani z biedry na fizjoterapeutę i nauczyciela nie pójdzie!
Zatorz (2019.05.07)
Odebrałes juz kase z pomocy społecznej, pasozycie?
(2019.05.08)
Powrót do komentarzy