Wybrany wątek opinii
Na kase do biedronki nieroby
Do moderacji
Odpowiedz
10
35
W Biedronkach też pracownicy narzekają...nie ma lekko.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Na kasę to nieuki. Pani z biedry na fizjoterapeutę i nauczyciela nie pójdzie!
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Odebrałes juz kase z pomocy społecznej, pasozycie?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1