A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kto następny?
W Biedronkach też pracownicy narzekają...nie ma lekko.
Następni Poczta Polska
Żółty taki fajny nick- nietrzymanie moczu?
Ciekawe jak bys spojrzal na strajk jakbys mial zlecine zabiegi na ktore aie czeka kilka miesiec????????
Na kasę to nieuki. Pani z biedry na fizjoterapeutę i nauczyciela nie pójdzie!
Fizjoterapia to pic na wodę i fotomontaż. Nikt nie kontroluje jakości wykonania i efektów. Wyrzucanie pieniędzy w błoto.
I tu się myślisz. Są schorzenia w których tylko fizjoterapia może przynieść ulgę i poprawę stanu zdrowia.
To niech założą prywatną firmę, wszyscy tylko wyciągają ręce do budżetu. Weście się za prywatny interes,
Efekty i jakość naszej pracy w każdej minucie kontroluje pacjent. Pieniądze przeznaczone na nasze usługi są minimalne. Może warto zrobić bilans wśród pacjentów , którzy odzyskali zdrowie , wrócili do pracy dzięki nam i płacą podatki zamiast przebywać na rencie. Zdrowia życzę. Masażysta