32
07.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Głosujcie se na tuska i rostoskiego jak wygrają to wam PO10 tys dadzą.
10tys..złtak..tak.. (2019.05.08)

info

1  
  2
Fizjoterapeuci nie wiem dlaczego mają najniższe wynagrodzenie w służbie zdrowia. Na rehabilitację przeznacza się najmniej pieniędzy i pacjenci czekają zbyt długo w kolejce. Dobra i szybka rehabilitacja może ustrzec nawet przed operacją. Tabletka na pewno nie pomoże.
(2019.05.08)

info

5  
  0