A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Głosujcie se na tuska i rostoskiego jak wygrają to wam PO10 tys dadzą.
Fizjoterapeuci nie wiem dlaczego mają najniższe wynagrodzenie w służbie zdrowia. Na rehabilitację przeznacza się najmniej pieniędzy i pacjenci czekają zbyt długo w kolejce. Dobra i szybka rehabilitacja może ustrzec nawet przed operacją. Tabletka na pewno nie pomoże.