A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Łoj przepraszam NIE głosujemy na Koalicję Europejską!
Głosujemy na Koalicję Europejską!
Łoj przepraszam NIE głosujemy na Koalicję Europejską! SCHIZOFRENIA
Nie jeden by pomasował mordę KOMUNISTYCZNEMU ście. .u które splugawiło naszą biało-czerwoną flagę i teraz pali głupa aby dla własnych interesików.
"Zdrajcy POLSKI naszej Ojczyzny nie mają moralnego prawa dotykać naszej biało-czerwonej flagi!" - Masz kłopot. No to nie dotykaj i po problemie.
@hhhhhhhhffffffffffff - "tą niebieską flagą to można się tylko podetrzeć" - no to dawaj, zostaniesz bohaterem wśród Was dwóch.
Wy dwaj trolle, samoplusujecie też z telewizora z internetem? Naprawdę też można. Będzie, że niby was ludzie lubią. Nie tylko z komórki, tabletu, komputera. Pełno Was, a jakoby nikogo nie było.
Wow !!! Ilu fałszywych patriotów na święcie :)