UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan prezydent pięknie mówi o wspólnej sprawie, ale jak się ostatnio przekonali nauczyciele, na których poparciu oparł swoją kampanię wyborczą, mocny jest tylko w gębie. Przez cały czas strajku, w odróżnieniu od prezydentów większych miast - MILCZAŁ. Milczał, kiedy obrzucano nauczycieli błotem i milczy teraz, kiedy dostali groszowe wypłaty. Panie prezydencie - nauczyciele to widzą i zapamiętają.