UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzieki Uni jesteśmy co najmniej 30 lat do przodu to niech niektóre osły się za stanowią co piszą a brakuje im państwowych zakładów bo już nie uda im się zapieprzyc czegoś z zakładów państwowych jestem ciekawy jak by nie. ta Unia to jakie byśmy mieli np drogi ,itd zastanówcie się co niektórzy Brawo unia

Pl-UE