A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A za rok, dwa, wpadnie na tą imprezę CBA i skończą się frukta. Milionami obracają a nie potrafią nawet opisać czym się w sumie zajmują. Integrują, wykluczają społecznie, aktywują. .. .. a na końcu będą grypsować.
Justyna Duluks napisała że na nowe pomysły są na nie, a dom będzie otwarci. Kto ich zatrudnia że są tak negatywnie nastawieni. Przecież to miejsca które daje możliwość organizacji spotkań! Rozumiecie? Organizacji spotkań! Nobel dla geniuszy.
@Spotkania pod klatką - To ma być miejsce dla potrzebujących a nie centrum rozrywki dla elblążan. Chyba dobrze zrozumiałam?
Kiedyś było tyle państwowych firm w Elblągu teraz nic z tego nie zostało, a szkoda ????
Miś: Powiedz mi po co jest ten miś?
Hochwander: Właśnie, po co?
Miś: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi?
Hochwander: Protokół zniszczenia. ..
Miś: Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach.
@Spotkania pod klatką - Zrób coś dobrego dla innych, a potem się wypowiadaj :) Bo krytykować każdy potrafi. ..
Dobra inicjatywa. Poniewieramy się naszymi organizacjami po różnych kątach. Brak dyskusji społeczno-rozwojowej
o Elblągu, bo przecież kłód mnóstwo. Może więc możliwości Domu przełamią ten regres. Pod warunkiem, że nie będzie zamknięcia monotematycznego. Warto wesprzeć, ale warto też przed inauguracją wypracować model działania.
To będzie taki sam niewypał jak ich niejaki "Dom sąsiedzki". Szkoda unijnej dotacji.
To ten sam wykonawca co Centrum Dolinka, poziom wykonania ponizej normy
Wspaniały pomysł za pewnie lepszy jak biuro zatrudnienia!No i budynek ocaleje !bravo!