Wybrany wątek opinii

Justyna Duluks napisała że na nowe pomysły są na nie, a dom będzie otwarci. Kto ich zatrudnia że są tak negatywnie nastawieni. Przecież to miejsca które daje możliwość organizacji spotkań! Rozumiecie? Organizacji spotkań! Nobel dla geniuszy.
Spotkania pod klatką (2019.04.25)
@Spotkania pod klatką - To ma być miejsce dla potrzebujących a nie centrum rozrywki dla elblążan. Chyba dobrze zrozumiałam?
doremi (2019.04.25)
@Spotkania pod klatką - Zrób coś dobrego dla innych, a potem się wypowiadaj :) Bo krytykować każdy potrafi. ..
Obywatel (2019.04.26)
Powrót do komentarzy