UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobra inicjatywa. Poniewieramy się naszymi organizacjami po różnych kątach. Brak dyskusji społeczno-rozwojowej o Elblągu, bo przecież kłód mnóstwo. Może więc możliwości Domu przełamią ten regres. Pod warunkiem, że nie będzie zamknięcia monotematycznego. Warto wesprzeć, ale warto też przed inauguracją wypracować model działania.
RyszardKlim