UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Spotkania pod klatką - To ma być miejsce dla potrzebujących a nie centrum rozrywki dla elblążan. Chyba dobrze zrozumiałam?
doremi
@Spotkania pod klatką - To ma być miejsce dla potrzebujących a nie centrum rozrywki dla elblążan. Chyba dobrze zrozumiałam?
doremi