UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Spotkania pod klatką - To ma być miejsce dla potrzebujących a nie centrum rozrywki dla elblążan. Chyba dobrze zrozumiałam?

doremi

Anuluj