A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
40 lat minęłoa "MIS" jest aktualny jak by wczoraj była jego premiera. .. Miałem znajomego, panstwowa firma, ledwo ciagną, bo stara technologia, konczy sie w słuzbówce na autostradzie paliwo. Znajomy miał do zjazdu z 15 km i zatankował 5 litrów zeby dojechac, bo wiadomo oszczednosci a na autostradzie drogo, ze aszzzz. Potem na normalnej stacji zalał do pelna w normalnej cenie. Oddaje faktury ksiegowej a on: chciało ci sie tak 2 x tankowac??? ON: no ale oszczednosci, na autostradzie drogo. .. Wysmiala go. Odtad juz nie ma z tym problemu. Ale to taki kolejny z zycia wziety przyklad, ze "Mis" zyje i ma sie dobrze w naszym pieknym kraju
"Wszystko to, co może być jeszcze raz użyte" - prosto powiedzieć, taki lumpeks !!!