UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra inicjatywa. Poniewieramy się naszymi organizacjami po różnych kątach. Brak dyskusji społeczno-rozwojowej o Elblągu, bo przecież kłód mnóstwo. Może więc możliwości Domu przełamią ten regres. Pod warunkiem, że nie będzie zamknięcia monotematycznego. Warto wesprzeć, ale warto też przed inauguracją wypracować model działania.

RyszardKlim

Anuluj