UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Justyna Duluks napisała że na nowe pomysły są na nie, a dom będzie otwarci. Kto ich zatrudnia że są tak negatywnie nastawieni. Przecież to miejsca które daje możliwość organizacji spotkań! Rozumiecie? Organizacji spotkań! Nobel dla geniuszy.

Spotkania pod klatką