A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Castorama jakich wiele, ale w elblągu sie wszyscy jarają
Sklep jest porządny. Każdy klient znajduje poradę u doradcy, który sam z siebie pomaga, nie trzeba biegać za pracownikami, to duży plus. A komentarze specjalistów jak to długo postoi o kant umywalki rozbić :) żal du*y sciska
bylam dzis w castoramie zeby kupic szafe do przedpokoju potrzebowalam pomocy zaden spszedawca nic nie wiedzial a bylo ich szesciu az tu nagla nastepny spszedawca pan bartosz kyury posiadal miarke i odpowiedzial na wszystkie pytania i to jest spszedawca brawo panie bartku a reszta do zwolnienia lub pszeszkolenia
Towar niskiej jakości w wysokich cenach, zwroty z fochami pracowników, żadnej pomocy, nie ma sensu robić zakupów w castoramie
A ja jestem zaskoczona bardzo pozytywnie obsługą klienta w Castoramie w Elblągu na dziale serwis i reklamacje pan o imieniu Ireneusz jest tak świetnym i profesjonalnym i konkretnym pracownikiem, tak szybko rozwiązał naszą reklamację, a nadmienię, że mieliśmy 3 z jednego paragonu wszystko co nie działało zamieniono nam na nowe bez problemu, ale ten pan jest tak sympatyczny, zabawny że chce się do niego wracać no oczywiście nie z reklamacją ale dla samej rozmowy z nim, miło czas zleciał
panie Ireneuszu imienniku mojego męża bardzo dziękuję panu za pomoc