24
25.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Realista1 - Ja bym chciał wyższe ceny. Elbląska komunikacja miejska musi być dotowana, a Całe miasto Elbląg jest zadłużone po uszy. Podwyższenie cen biletów spowoduje co najmniej samowystarczalność komunikacji miejskiej, a może nawet wpływy do budżetu miasta. Pamiętajcie że darmowość, zgodnie z tragedią wspólnego pastwiska, często kończy się obniżeniem jakości przejazdu.
Kulturalny (2019.03.25)
W naszej komunikacji miejskiej przydały by się biletomaty że płacimy kąta lub gotówką i tam jak u kierowcy nie ma jak wydać to tam byśmy kupowali bilety i kierowca by za oszczędził na czasie
Bilek (2019.03.25)
W domu wszyscy zdrowi?
Realista1 (2019.03.25)
Hola hola. To pretensje prosze kierowac do gminy gronowo gorne, ktore nie chce sie przylaczyc do elblaga.
(2019.03.25)
Telefonem, to takie trudne? Zainstaluj sobie mobilet.
(2019.03.25)
Przecież Gronowo Górne należy do Elbląga tylko nie Nowakowo. Jeżeli odpowiadasz to chociaż do informuj się.
Desperados (2019.03.25)
Komunikacja miejska w Elblągu wygląda tragicznie, nie ma się co oszukiwać, podobno mieliśmy być równorzędnym miastem z Olsztynem. Czy ktoś z Was był ostatnio w naszej stolicy województwa? Wszystkie tramwaje i autobusy nowe, komunikacja jest miejska, a nie pseudo miejska, że jakieś ZKM bierze kasę i kto taniej będzie woził to naprzód. Czy nie lepiej przejąć komunikację pod miasto brać dotację rozwijać się dać zarobić kierowcą i motorniczym. Pytanie gdzie średnia wieku autobusów 5 lat szczególnie firmy Warbus tam średnia to nawet 15 lat nie ma chyba, że w dowodach rejestracyjnych.
Byłypracownikkomunikacji (2019.03.25)

info

3  
  0
Proszę o przywrócenie przystanku Grunwaldzka Sadowa który został zlikwidowany Ponieważ powstaje nowe osiedle Sadowa gdzie będzie dużo ludzi Połączenie 31 mogłoby częściej jeździć. Tym autobusem dużo dzieci dojeżdża do Szkoły Sportowej na Agrykola
Martini (2019.03.26)

info

3  
  0
Panowie zarządzający proponuje na wecckend pojechać do Warszawy i pojeździć miejską komunikacją tam tramwaje i autobusy odjeżdżają na zmianę co 5 min z przystanków jak jeden ucieknie to za chwilę następny podjeżdża a nie jak u nas trzy wyjeżdżają z pętli jeden za drugim i tak przez pół miasta jadą a ty człowieku stoisz jak sierota 15 min i czekasz na nastepne trzy pogratulować pomysłu. A co do autobusów nr 16 i 18 to jak los w totka czasem przyjedzie czasem nie a wg rozkładu to już wolę zadko się zdaza cierpliwość to cecha elblążan korzystających z komunikacji miejskiej
(2019.03.26)

info

2  
  0
Autobusy to Pikuś porozmawiajmy o tramwajach to dopiero jazda
Male (2019.03.26)

info

0  
  0