UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Realista1 - Ja bym chciał wyższe ceny. Elbląska komunikacja miejska musi być dotowana, a Całe miasto Elbląg jest zadłużone po uszy. Podwyższenie cen biletów spowoduje co najmniej samowystarczalność komunikacji miejskiej, a może nawet wpływy do budżetu miasta. Pamiętajcie że darmowość, zgodnie z tragedią wspólnego pastwiska, często kończy się obniżeniem jakości przejazdu.

Kulturalny