24
25.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Linie tzw. podmiejskie mogą funkcjonować tylko wówczas, gdy Gmina Elbląg będzie je współfinansowała (dotyczy to głownie Gronowa Górnego), a z tym nie jest najlepiej. Internauto Solder to, że na określonym odcinku miasta przyjeżdża duża liczba autobusów wcale nie oznacza to dobrego połączenia, gdyż one potem rozjeżdźają się w rożnych kierunkach i nie zawsze zapewniają dojazd do miejsca przeznaczenia danego pasażera. Stąd problemy z dojazdem mają też mieszkańcy dużych od lat istniejących dzielnic jak przykładowo Zawada. Tam po zmianie trasy i drastycznym ograniczeniu częstotliwości kursów autobusu linii 9,najbardziej sprawne połączenie na odcinku w kierunku dworca zapewnia jedynie 17,a i to nie pozwala na dogodny dojazd na ulicę Hetmańską, gdzie znajduje się wiele instytucji i biur, w których załatwiane są ważne sprawy osobiste. Szkoda, że elblążanie za najwiekszy mankament komunikacji uznali brak możliwości płacenia kartą, a nie zwiększenie częstotliwości kursów czy dostosowania tras przejazdu autobusów do faktycznych potrzeb mieszkańców.
Szkoda,że (2019.03.26)

info

2  
  0
Likwidacja komunikacji miejskiej i przesiadka na rowery. Po co to komu.
(2019.03.26)

info

3  
  2
W Elblągu przede wszystkim w autobusach i tramwajach przydałyby się BILETOMATY!!!
xxxxxx (2019.04.16)
Po co Ci biletomaty? Po pierwsze- zajmują miejsca dla pasażerów z wózkami. Po drugie- w moBILET jest taniej i szybciej.
miłośnik_komunikacji_miejskiej (2019.07.09)