UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę o przywrócenie przystanku Grunwaldzka Sadowa który został zlikwidowany Ponieważ powstaje nowe osiedle Sadowa gdzie będzie dużo ludzi Połączenie 31 mogłoby częściej jeździć. Tym autobusem dużo dzieci dojeżdża do Szkoły Sportowej na Agrykola
Martini