UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panowie zarządzający proponuje na wecckend pojechać do Warszawy i pojeździć miejską komunikacją tam tramwaje i autobusy odjeżdżają na zmianę co 5 min z przystanków jak jeden ucieknie to za chwilę następny podjeżdża a nie jak u nas trzy wyjeżdżają z pętli jeden za drugim i tak przez pół miasta jadą a ty człowieku stoisz jak sierota 15 min i czekasz na nastepne trzy pogratulować pomysłu. A co do autobusów nr 16 i 18 to jak los w totka czasem przyjedzie czasem nie a wg rozkładu to już wolę zadko się zdaza cierpliwość to cecha elblążan korzystających z komunikacji miejskiej