UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Komunikacja miejska w Elblągu wygląda tragicznie, nie ma się co oszukiwać, podobno mieliśmy być równorzędnym miastem z Olsztynem. Czy ktoś z Was był ostatnio w naszej stolicy województwa? Wszystkie tramwaje i autobusy nowe, komunikacja jest miejska, a nie pseudo miejska, że jakieś ZKM bierze kasę i kto taniej będzie woził to naprzód. Czy nie lepiej przejąć komunikację pod miasto brać dotację rozwijać się dać zarobić kierowcą i motorniczym. Pytanie gdzie średnia wieku autobusów 5 lat szczególnie firmy Warbus tam średnia to nawet 15 lat nie ma chyba, że w dowodach rejestracyjnych.

Byłypracownikkomunikacji