UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W naszej komunikacji miejskiej przydały by się biletomaty że płacimy kąta lub gotówką i tam jak u kierowcy nie ma jak wydać to tam byśmy kupowali bilety i kierowca by za oszczędził na czasie
Bilek
W naszej komunikacji miejskiej przydały by się biletomaty że płacimy kąta lub gotówką i tam jak u kierowcy nie ma jak wydać to tam byśmy kupowali bilety i kierowca by za oszczędził na czasie
Bilek