UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W naszej komunikacji miejskiej przydały by się biletomaty że płacimy kąta lub gotówką i tam jak u kierowcy nie ma jak wydać to tam byśmy kupowali bilety i kierowca by za oszczędził na czasie

Bilek

Anuluj