102
22.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oj a ja ostatnio czytałem, że Pan Antonio Tajani chwalił Mussoliniego i mówił, że ten zrobił dobre rzeczy we Włoszech, że uprzemysłowił kraj. A w dodatku we Włoszech działa Aleksandra Mussolini i jej partia była nawet w parlamencie, dlaczego UE się nie zajmowała faszyzmem we Włoszech Panie Robercie?
Zen (2019.03.22)
Bo komunizm i faszyzm i nazizm to lewica- wyrastaja z tego samego pnia te gałęzie, tak jak u mnie jest na polu taka ponad 90 letnia jabłoń ma 1 pień i 3 konary i tak można nazwać 1 gałąź to komunizm, 2 to faszyzm, a 3 nazizm. Wystarczy poczytać programy tych ideologii i porównać jak wiele mają ze sobą wspólnego.
Zen (2019.03.22)
A Panie Robercie wie Pan, że dzisiaj w dużej części ta ziemia z tak wychwalanej przez Pana reformy rolnej PKWN to po 1989 roku trafiła w zagraniczne ręce? Wie Pan że są u nas takie spółki zagraniczne, które mają po 30, 15, 20 tysięcy hektarów i pracują na majątki zachodnich korporacji? Dlaczego ta ziemia nie trafiła po 1944 roku do polskich rolników, tylko w ręce wielkich korporacji? Teraz polscy rolnicy Ci Mali właśnie mają utrudniony rozwój, bo taki, co ma już minimum te 20-30 ha to sobie poradzi. Dlaczego reforma rolna chciała zniszczyć polskie prywatne rolnictwo? A po 1989 komuniści oddali specjalnie dużo polskiej ziemi w obce ręce- specjalnie to zrobili po złości, żeby mali polscy rolnicy nie rozwijali się lepiej. Tak jak Rakowski stocznie załatwił.
Zen (2019.03.22)
@Zen - Widząc te ahistoryczne głupoty, które pan wypisuje wiem na 100%, że nie czytał pan nic wartościowego na ten temat, o znajomości "programów tych ideologii" (xD) już nawet nie mówiąc. Parę lat temu przetłumaczyłem polskim czytelnikom szerszy wywiad z brytyjskiego Guardiana, jakiego udzielił Adolf Hitler niemiecko-amerykańskiemu dziennikarzowi, pisarzowi, poecie, korespondentowi w Niemczech i nazistowskiemu propagandyście George'owi Sylvestrowi Viereckowi w 1923 roku - proszę się zapoznać, może przestanie pan te brednie nacjo-ignorantów powtarzać, bo wstyd: "Dlaczego", zapytałem Hitlera "nazywa się Pan narodowym socjalistą, skoro program Waszej partii jest przeciwieństwem tego, co powszechnie przypisywane jest socjalizmowi? Socjalizm - odparł, odstawiając wojowniczo filiżankę herbaty - jest nauką o powszechnym dobrobycie. Komunizm nie jest socjalizmem. Marksizm nie jest socjalizmem. Marksiści ukradli ten termin i przekręcili jego znaczenie. Odbiorę socjalizm socjalistom. (. .. )
RobertKoliński (2019.03.22)
(. .. ) Socjalizm jest starożytną aryjską instytucją germańską. Nasi germańscy przodkowie posiadali ziemie jako wspólnota, kultywowali ideę wspólnego dobra. Marksizm nie ma prawa podszywać się pod socjalizm. Socjalizm, przeciwnie do marksizmu, nie odrzuca własności prywatnej. W odróżnieniu od marksizmu, nie wiąże się on z negacją indywidualności, w przeciwieństwie do marksizmu, jest patriotyczny. Mogliśmy nazwać się Partią Liberalną. Wybraliśmy jednak termin Narodowi Socjaliści. Nie jesteśmy internacjonalistami, nasz socjalizm jest narodowy. Żądamy spełnienia sprawiedliwych roszczeń klasy pracującej przez państwo, w oparciu o solidarność rasową. Dla nas państwo i rasa to jedno. " Jako fotkę dołączam tekst z oenerowskiego pisma "Szaniec" (nr 34,Biblioteka Uniw. Jagiellońskiego) - proszę sobie poczytać jak widzieli kwestię polskości i obywatelstwa przedwojenni faszyści, dziś promowani przez neofaszystów i "podłą zmianę".
RobertKoliński (2019.03.22)

info

6  
  10
Robert nareszcie odkrył swoje korzenie. Tak trzymać!
Paweł.K (2019.03.22)

info

2  
  2
Gratulacje! Przed wojną łysi chłopcy przynajmniej nie byli tacy wstydliwi i nazywali rzeczy po imieniu. ONR była i jest faszystowska.
szimurina (2019.03.22)

info

6  
  9
Inne cytaty z Hitlera zawarte w "Mein Kampf" potwierdzają, że Hitler nazwał się socjalistą wyłącznie po ty, by zirytować lewicę: „Najbardziej ze wszystkich ruchów marksistowscy zdrajcy narodu musieli nienawidzić tego, którego jawnym celem było pozyskanie mas, pozostających do tej pory na usługach marksistowsko-żydowskich partii giełdowych. Nazwa Niemiecka Partia Robotnicza była irytująca. ” s. 141; „Wybraliśmy kolor czerwony jako najbardziej rzucający się w oczy i było bardzo prawdopodobne, że rozdrażni to i zirytuje naszych przeciwników politycznych i dlatego najpewniej zachowają nas w pamięci. ” s. 143; „Zebranie wisiało na włosku i tylko energia przewodniczącego, surowe, szorstkie traktowanie przez naszą straż, udaremniło intencje naszych przeciwników - ci ostatni mieli powód, aby się na nas złościć. Wybraliśmy czerwień dla naszych plakatów po dokładnym i starannym rozważeniu. Naszą intencją było zirytowanie lewicy, doprowadzenie ich do wściekłości i sprowokowanie do przyjścia na nasze spotkania - nie tylko w celu przekonania ich, ale również po to, aby mieć szansę porozmawiania z nimi. ” s. 190."Mein Kampf", wyd. Scripta Manent, tłum. I Puchalska, P. Marszałek, Krosno 1992
RobertKoliński (2019.03.22)
Z ONR robi się faszystów, ponieważ polityka nie lubi konkurencji macie wybór PO albo PiS.
(2019.03.22)

info

5  
  2
Miotasz się koliński, miotasz. Odszczekujesz jak ratlerek broniąc lewackiej zgnilizny i degrengolady. Gdybyś był gość ogarnięty i na poziomie to nie cytowałbyś ludzi o nieskomplikowanym umyśle i wątpliwym autorytecie tylko dał coś od siebie. Miotasz się powtarzam. A jednak się złamałem i napisałem.
Halohalo (2019.03.22)

info

10  
  3