A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oj a ja ostatnio czytałem, że Pan Antonio Tajani chwalił Mussoliniego i mówił, że ten zrobił dobre rzeczy we Włoszech, że uprzemysłowił kraj. A w dodatku we Włoszech działa Aleksandra Mussolini i jej partia była nawet w parlamencie, dlaczego UE się nie zajmowała faszyzmem we Włoszech Panie Robercie?
Bo komunizm i faszyzm i nazizm to lewica- wyrastaja z tego samego pnia te gałęzie, tak jak u mnie jest na polu taka ponad 90 letnia jabłoń ma 1 pień i 3 konary i tak można nazwać 1 gałąź to komunizm, 2 to faszyzm, a 3 nazizm. Wystarczy poczytać programy tych ideologii i porównać jak wiele mają ze sobą wspólnego.
A Panie Robercie wie Pan, że dzisiaj w dużej części ta ziemia z tak wychwalanej przez Pana reformy rolnej PKWN to po 1989 roku trafiła w zagraniczne ręce? Wie Pan że są u nas takie spółki zagraniczne, które mają po 30, 15, 20 tysięcy hektarów i pracują na majątki zachodnich korporacji? Dlaczego ta ziemia nie trafiła po 1944 roku do polskich rolników, tylko w ręce wielkich korporacji? Teraz polscy rolnicy Ci Mali właśnie mają utrudniony rozwój, bo taki, co ma już minimum te 20-30 ha to sobie poradzi. Dlaczego reforma rolna chciała zniszczyć polskie prywatne rolnictwo? A po 1989 komuniści oddali specjalnie dużo polskiej ziemi w obce ręce- specjalnie to zrobili po złości, żeby mali polscy rolnicy nie rozwijali się lepiej. Tak jak Rakowski stocznie załatwił.
Robert nareszcie odkrył swoje korzenie. Tak trzymać!
Gratulacje! Przed wojną łysi chłopcy przynajmniej nie byli tacy wstydliwi i nazywali rzeczy po imieniu. ONR była i jest faszystowska.
Inne cytaty z Hitlera zawarte w "Mein Kampf" potwierdzają, że Hitler nazwał się socjalistą wyłącznie po ty, by zirytować lewicę: „Najbardziej ze wszystkich ruchów marksistowscy zdrajcy narodu musieli nienawidzić tego, którego jawnym celem było pozyskanie mas, pozostających do tej pory na usługach marksistowsko-żydowskich partii giełdowych. Nazwa Niemiecka Partia Robotnicza była irytująca. ” s. 141; „Wybraliśmy kolor czerwony jako najbardziej rzucający się w oczy i było bardzo prawdopodobne, że rozdrażni to i zirytuje naszych przeciwników politycznych i dlatego najpewniej zachowają nas w pamięci. ” s. 143; „Zebranie wisiało na włosku i tylko energia przewodniczącego, surowe, szorstkie traktowanie przez naszą straż, udaremniło intencje naszych przeciwników - ci ostatni mieli powód, aby się na nas złościć. Wybraliśmy czerwień dla naszych plakatów po dokładnym i starannym rozważeniu. Naszą intencją było zirytowanie lewicy, doprowadzenie ich do wściekłości i sprowokowanie do przyjścia na nasze spotkania - nie tylko w celu przekonania ich, ale również po to, aby mieć szansę porozmawiania z nimi. ” s. 190."Mein Kampf", wyd. Scripta Manent, tłum. I Puchalska, P. Marszałek, Krosno 1992
Z ONR robi się faszystów, ponieważ polityka nie lubi konkurencji macie wybór PO albo PiS.
Miotasz się koliński, miotasz. Odszczekujesz jak ratlerek broniąc lewackiej zgnilizny i degrengolady. Gdybyś był gość ogarnięty i na poziomie to nie cytowałbyś ludzi o nieskomplikowanym umyśle i wątpliwym autorytecie tylko dał coś od siebie. Miotasz się powtarzam. A jednak się złamałem i napisałem.