UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miotasz się koliński, miotasz. Odszczekujesz jak ratlerek broniąc lewackiej zgnilizny i degrengolady. Gdybyś był gość ogarnięty i na poziomie to nie cytowałbyś ludzi o nieskomplikowanym umyśle i wątpliwym autorytecie tylko dał coś od siebie. Miotasz się powtarzam. A jednak się złamałem i napisałem.
Halohalo