UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oj a ja ostatnio czytałem, że Pan Antonio Tajani chwalił Mussoliniego i mówił, że ten zrobił dobre rzeczy we Włoszech, że uprzemysłowił kraj. A w dodatku we Włoszech działa Aleksandra Mussolini i jej partia była nawet w parlamencie, dlaczego UE się nie zajmowała faszyzmem we Włoszech Panie Robercie?

Zen