A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oj nie zgadzam się z Panem. To Hitler wprowadzał roboty publiczne, zasiłki socjalne, wielkie uprzemysłowienie zbrojenia jak w Rosji i tak samo chciał opanować świat jak Lenin i Stalin. Legalizacja aborcji to też pomysły komunistów. Prawa zwierząt- to popierał Hitler i był taki zbrodniarz hitlerowski Herman Stolting w Bydgoszczy ,,W czasie wojny Stolting był prokuratorem w Bydgoszczy, wielokrotnie żądającym kary śmierci, również za drobne przestępstwa, np. kradzieże. Na uwagę Kąkolewskiego, że w Polsce nie karano śmiercią za kradzież, odpowiada: To było zgodne z niemieckimi prawami. Bydgoskie było tylko dwadzieścia lat pod władzą polską. To były niemieckie ziemie i tam były niemieckie prawa. Stolting do dzisiaj jest przekonany, że jako prokurator, który musiał być obecny również podczas wykonywania wyroków śmierci, jedynie dobrze i sumiennie wykonywał swoje obowiązki. Kiedy Kąkolewski wątpi, czy czasy podawane w protokołach wykonywania wyroków były zgodne z prawdą, odpowiada oburzony: Wszystko było skrupulatnie mierzone stoperem. Podawano czas od momentu, gdy kat meldował, że urządzenie jest gotowe. Potem mierzono czas od chwili, gdy wprowadzono skazańca do celi skazania ? do momentu, gdy prokurator mówił: ?Kacie, spełnij swój obowiązek? ? i wreszcie czas od tej chwili do momentu, gdy kat odpowiedział: ?Wyrok wykonano? [...] Prokurator musiał przeczytać uzasadnienie prośby o łaskę. Można to było czytać powoli i znęcać się w ten sposób nad skazanym. Ja czytałem bardzo szybko'' to jest opisane w książce Krzysztofa Kąkolewskiego ,,Co u Pana Słychać" Po wojnie ten zbrodniarz bronił innych zbrodniarzy hitlerowskich i zajmował się prawami zwierząt napisał książkę ,,Das Tier im Recht", która jest biblią ekologów i lewicowcow w Niemczech. Dla tego zbrodniarza Polacy znaczyli mniej jak zwierzęta.
Panie Robercie, a może Pan dać ten link do tego artykułu z Guardiana, który Pan przetłumaczył, bo chętnie przeczytam co tam napisane?
Za wikipefia cytuje. Kończąc wasc wstydu oszczędź
@Zen - Tu jest wywiad w całości, tłumaczenia nie ma w necie, jak odszukam na papierze, to wrzucę w wolnej chwili może na fb:
https://www.theguardian.com/theguardian/2007/sep/17/greatinterviews1?fbclid=IwAR00O9vpLMSBf6cSMgD_XgULZqfJGFu7mocpFl8Ez6yqFyWO-cAgt14_K1Q
Michnik za biedny teraz w Wyborczej zwolnienia i zakupy eurozet. A tak poważnie Soros przecież płaci kasę na Fundację im Stefana Batorego :D. Soros mówi o społeczeństwie otwartym, a warto sobie obejrzeć jego rezydencję ,,otwartą" z wielkimi murami i kamerami, których nie powstydziłoby się niejedno więzienie w Polsce, chyba że to jakiś fake news.
Spokojnie. Wszystko da się załatwić. Kwestia czasu. Zegar tyka.
Dziękuję Panie Robercie.
Robert, nie wieżę że ktoś Ci tak potężnie mózg wyprał!!! Nie tak ostro. Trochę więcej zrozumienia. Na starą znajomość.
Robert, nie wierzę że ktoś Ci tak potężnie mózg wyprał!!! Nie tak ostro. Trochę więcej zrozumienia. Na starą znajomość.
Przeczytałem ten artykuł Panie Robercie i jest tam tylko trochę o opinii Hitlera na temat powiązań między socjalizmem i marksizmem, za to jest dużo na temat jego opinii o wewnętrznej polityce niemieckiej i o Ludendorfie i walkach o władzę w Niemczech i o tym, że Niemcy muszą opanować Bałtyk i tereny na wschodzie i mieć kolonie. O tym, że nie ma w Niemczech polityka, który mógłby powstrzymać hitlerowców. Jest też o Francji o tym, że Niemcy muszą być silne militarne. Czyli dużo rzeczy znanych wszytkim.