UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje! Przed wojną łysi chłopcy przynajmniej nie byli tacy wstydliwi i nazywali rzeczy po imieniu. ONR była i jest faszystowska.
szimurina
Gratulacje! Przed wojną łysi chłopcy przynajmniej nie byli tacy wstydliwi i nazywali rzeczy po imieniu. ONR była i jest faszystowska.
szimurina