UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratulacje! Przed wojną łysi chłopcy przynajmniej nie byli tacy wstydliwi i nazywali rzeczy po imieniu. ONR była i jest faszystowska.

szimurina

Anuluj