UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A Panie Robercie wie Pan, że dzisiaj w dużej części ta ziemia z tak wychwalanej przez Pana reformy rolnej PKWN to po 1989 roku trafiła w zagraniczne ręce? Wie Pan że są u nas takie spółki zagraniczne, które mają po 30, 15, 20 tysięcy hektarów i pracują na majątki zachodnich korporacji? Dlaczego ta ziemia nie trafiła po 1944 roku do polskich rolników, tylko w ręce wielkich korporacji? Teraz polscy rolnicy Ci Mali właśnie mają utrudniony rozwój, bo taki, co ma już minimum te 20-30 ha to sobie poradzi. Dlaczego reforma rolna chciała zniszczyć polskie prywatne rolnictwo? A po 1989 komuniści oddali specjalnie dużo polskiej ziemi w obce ręce- specjalnie to zrobili po złości, żeby mali polscy rolnicy nie rozwijali się lepiej. Tak jak Rakowski stocznie załatwił.

Zen