UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj a ja ostatnio czytałem, że Pan Antonio Tajani chwalił Mussoliniego i mówił, że ten zrobił dobre rzeczy we Włoszech, że uprzemysłowił kraj. A w dodatku we Włoszech działa Aleksandra Mussolini i jej partia była nawet w parlamencie, dlaczego UE się nie zajmowała faszyzmem we Włoszech Panie Robercie?
Zen