UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeden punkt u siebie to jak przegrana.Chcac się utrzymać to u siebie trzeba wygrywać mecze.Cieno to widzę na koniec sezonu

Ktomawiedziectenwie

Anuluj