UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeden punkt u siebie to jak przegrana.Chcac się utrzymać to u siebie trzeba wygrywać mecze.Cieno to widzę na koniec sezonu
Ktomawiedziectenwie
Jeden punkt u siebie to jak przegrana.Chcac się utrzymać to u siebie trzeba wygrywać mecze.Cieno to widzę na koniec sezonu
Ktomawiedziectenwie