UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gdzie jest kolosow kiedy bedzie juz grał i czemu nie idzie nic team jest super przecież tylko kołosow by tu dzis zorał boisko a fidziukiewicz jak nigdy jakos
213
gdzie jest kolosow kiedy bedzie juz grał i czemu nie idzie nic team jest super przecież tylko kołosow by tu dzis zorał boisko a fidziukiewicz jak nigdy jakos
213