UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gdzie jest kolosow kiedy bedzie juz grał i czemu nie idzie nic team jest super przecież tylko kołosow by tu dzis zorał boisko a fidziukiewicz jak nigdy jakos

213

Anuluj