UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Grubas nigdy sie nie podda, takie bydle, i nic z tym nie zrobisz kolego, tym bardziej że jest po wyborach,taka Nasza Polskiej żeczywistość.


Anuluj