UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Grubas nigdy sie nie podda, takie bydle, i nic z tym nie zrobisz kolego, tym bardziej że jest po wyborach,taka Nasza Polskiej żeczywistość.
Grubas nigdy sie nie podda, takie bydle, i nic z tym nie zrobisz kolego, tym bardziej że jest po wyborach,taka Nasza Polskiej żeczywistość.