Pijana matka opiekowała się dzieckiem

22
13.03.2019
Pijana matka opiekowała się dzieckiem
fot. nadesłana
Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwej matki, która mając blisko 3 promile alkoholu opiekowała się 8-letnią dziewczynką. Funkcjonariusze zastali kobietę i dziecko w jednej z elbląskich restauracji. O całej sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny oraz pracownicy opieki społecznej.
Policyjna interwencja miała miejsce wczoraj (12 marca) około godz. 19 przy ulicy Brzozowej w Elblągu. Rozpoczęła się wraz ze zgłoszeniem o kompletnie pijanej kobiecie, która miała opiekować się swoim dzieckiem w jednej z restauracji. Informacje się potwierdziły. Badanie na obecność alkoholu wykazało u 29-latki 2,7 promila w organizmie. 8-letnia dziewczynka trafiła pod opiekę rodziny. Teraz o sytuacji dziecka zostanie poinformowany sąd rodzinny. Celem wglądu w sytuację opiekuńczo-wychowawczą dziewczynki, a także pracownicy opieki społecznej. Sytuacji rodzinnej będą przyglądać się także dzielnicowi.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po pierwsze dziewczynka miała powyżej 7 lat i nie musi podlegać pełnej opiece ale o tym wiedzą ci co sami mają dzieci, więc gimba proszona o ciszę. Po drugie gdzie tam na Brzozowej jest restauracja? Chętnie bym poszedł ale jest pub i pizzeria natomiast restauracja? Po trzecie zanim się dmuchnie w alkomat to muszą być pewne warunki spełnione, wystarczy popić łyk piwa, zagryźć pizzą i cuda wychodzą jak te 2,7 promila :)
vacek (2019.03.13)
@vacek - Nie pier. .. .. głupot.
(2019.03.13)
Hoho, pińcetplus i rano najpierw do restauracji. .. a wcześniej trza się napić, wiadomo. za nasze pieniądze, uczciwie pracujący.
suwerę (2019.03.13)

info

17  
  7
Na dzień dobry patostream z Elblaga. Jest co czytac Czuje sie farciarzem. Oby do piatku dotrwac, Idziesz widzisz na parkingu wychodzi z samochodu pijany gosc co robisz ? jestes w pracy na przerwie jeden z pracownikow pije piwo co robisz ? Siedzisz w domu sasiad pije i klnie co robisz ? Czytasz gazete o pijanej babce co robisz ? I jak tu nie pic
znieczulica (2019.03.13)

info

12  
  3
Dla mnie zawsze tego typu historie są podszyte czyjąś złośliwością. I życzę tym "życzliwym" aby spotkało ich to samo w najmniej oczekiwanym momencie.
ase (2019.03.13)
@ase - dokładnie, wszystko wyolbrzymione ale cóż Polak złośliwiec tym bardziej w takiej wylęgarni złośliwców jaką jest elblążkowo :)
(2019.03.13)
Więcej +500, dla dzieciorobów i niewyżytych seksualnie!
Adaaa (2019.03.13)
@Adaaa - Skąd Ty wiesz czy to z +500 był ten alkohol, z opisu wynika że z jednym dzieckiem była tam ta kobieta a program obejmuje drugie dziecko. Doucz się albo wyżyj seksualnie to przestaniesz zazdrościć.
vacek (2019.03.13)
@Adaaa ty to z takich jesteś, co te 500+ jest winą za wszystko co tylko się da. .. to że ci się pazurek ułamie to pewnie też
Olaff (2019.03.13)

info

7  
  2
To znaczy, że jak będę wracać od teściowej z imienin (a spróbuj z nią nie wypić) i może nawet będę wracać taxi to smerfne ludki zawiną mnie sprzed domu. .. a może nawet z domu i zabiorą twoje dziecko(i) do ośrodka opieki a ciebie na izbę. .. Nazwał bym to już pozbawianiem wolności. A tytułową Panią to nie ma co osądzać czy zapewniła wystarczającą opiekę dziecku bo po alkoholu to jak u kierowcy zawsze ci twoja winę wytkną jak będzie potrzeba ale pytanie jest czy winna jest temu że dziecku stała się jakaś krzywda (moralna, cielesna itd).
(Nie)Wolnykraj (2019.03.13)