22
13.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Masz dziecko pod opieką to jesteś za nie prawnie odpowiedzialny. W zasadzie nie można sobie pozwolić nawet na piwko. To się nazywa odpowiedzialność i dojrzałość. A teściowej polej całą szklanę jak ma ochotę.
Wrr (2019.03.13)

info

10  
  5
@(Nie)Wolnykraj - masz dziecko pod opieką to już nic nie możesz, jedynie do kościoła możesz iść a na imieniny zabronione kategorycznie chyba ze teściowa należy do moherów to tak, w ogóle nic dziś nie można o ile nie masz układów bo jak masz to mozesz nawet sam kierować wracając po pijaku od teściowej
moher (2019.03.13)
Boziu, moje dziecko odkąd poszło do szkoły to samo chodzi i wraca i samo w domu siedzie, gdy jestem w pracy. Chodzi tez na zakupy i do koleżanki 3 bloki dalej. A co dopiero 8 letnie dziecko. Przecież to już duża dziewczyna. Ludzie mają nie pić do 18stki swoich pociech??
(2019.03.13)
Pójdziesz do kościoła na kacu to taki moher zadzwoni i po mszy przy ludziach dzieci ci zabiorą. Domeną cywilizacji jest tp, że przybywa nam zapisów prawnych a sam człowiek staje się "mniej" wolny
(2019.03.13)

info

6  
  3
Doszło do tego, że jak spotykam się z przyjaciółmi na grillu, organizowanym na własnej, prywatnej posesji to jedna osoba nawet nie tyka piwka, Taki bezpiecznik. Trzy, czy cztery lata temu w Elblążkowie powinęli dwójkę dzieci rodzicom, właśnie w takich okolicznościach. Zanim się urzędasy po ogarniały to dzieciaki wieziono do Olsztyna bo tu nie ma izby dziecka. Taka wolność jest za demokracji. Za poprzedniego ustroju mogłem przy sobocie z żoną piwo w ogrodzie wypić, dziś jedno musi być kryształowe, bo jak życzliwy zadzwoni to policja zawija Ci dzieciaki i robią z Ciebie patolę. A mama Dżesyki i Brajanka nawalona od rana do wieczora i jest git, bo to Matka Polka sponsorowana przez podatnika. MOPS i wszystko jasne.
Gawel (2019.03.13)
@Gawel - a tych życzliwych (zawistników) teraz coraz więcej
vacek (2019.03.13)
Nie wstyd Wam, że dziecko ogląda wstawionych rodziców i słucha, nie zawsze mądrej rzmowy podczas piknikowej biesiady?Czy nie ma innych form rozrywki? Dlaczego imieniny u teściowej kojarzą się większości z alkoholem?Dlaczego Polak zawsze znajdzie okazję do wypicia, a jak już pije, to po, aby się upić.
babunia (2019.03.13)
@babunia - upiecz babciu placków ziemniaczanych smacznych i podaj ze śmietaną 18,ale tylko pół placuszka podaj, nie wiecej, to zrozumiesz, reszta niech stoi aby się na nie patrzeć
wnuczek (2019.03.14)
współczuję
(2019.03.14)
Od wielu lat nie ma już opieki społecznej !! POMOC SPOŁECZNA
AleksandraS (2019.03.14)

info

0  
  0