UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Adaaa ty to z takich jesteś, co te 500+ jest winą za wszystko co tylko się da. .. to że ci się pazurek ułamie to pewnie też
Olaff
@Adaaa ty to z takich jesteś, co te 500+ jest winą za wszystko co tylko się da. .. to że ci się pazurek ułamie to pewnie też
Olaff