UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla mnie zawsze tego typu historie są podszyte czyjąś złośliwością. I życzę tym "życzliwym" aby spotkało ich to samo w najmniej oczekiwanym momencie.

ase

Anuluj