UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ase - dokładnie, wszystko wyolbrzymione ale cóż Polak złośliwiec tym bardziej w takiej wylęgarni złośliwców jaką jest elblążkowo :)
@ase - dokładnie, wszystko wyolbrzymione ale cóż Polak złośliwiec tym bardziej w takiej wylęgarni złośliwców jaką jest elblążkowo :)