UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ase - dokładnie, wszystko wyolbrzymione ale cóż Polak złośliwiec tym bardziej w takiej wylęgarni złośliwców jaką jest elblążkowo :)


Anuluj