Wybrany wątek opinii

Po pierwsze dziewczynka miała powyżej 7 lat i nie musi podlegać pełnej opiece ale o tym wiedzą ci co sami mają dzieci, więc gimba proszona o ciszę. Po drugie gdzie tam na Brzozowej jest restauracja? Chętnie bym poszedł ale jest pub i pizzeria natomiast restauracja? Po trzecie zanim się dmuchnie w alkomat to muszą być pewne warunki spełnione, wystarczy popić łyk piwa, zagryźć pizzą i cuda wychodzą jak te 2,7 promila :)
vacek (2019.03.13)
@vacek - Nie pier. .. .. głupot.
(2019.03.13)
Prawo się zmieniło teraz jest to wiek 10 lat mam dzieci to wiem
Xd8 (2019.03.14)
@Xd8 - alkohol powinien być zabroniony, wszystko powinno być zabronione a jak ma się pokusę to do kościoła aby wyciszyć chęć
pokutnikjadowity (2019.03.15)
Powrót do komentarzy