Wybrany wątek opinii
Po pierwsze dziewczynka miała powyżej 7 lat i nie musi podlegać pełnej opiece ale o tym wiedzą ci co sami mają dzieci, więc gimba proszona o ciszę.
Po drugie gdzie tam na Brzozowej jest restauracja? Chętnie bym poszedł ale jest pub i pizzeria natomiast restauracja?
Po trzecie zanim się dmuchnie w alkomat to muszą być pewne warunki spełnione, wystarczy popić łyk piwa, zagryźć pizzą i cuda wychodzą jak te 2,7 promila :)
Do moderacji
Odpowiedz
14
22
@vacek - Nie pier. .. .. głupot.
Do moderacji
Odpowiedz
12
9
Prawo się zmieniło teraz jest to wiek 10 lat mam dzieci to wiem
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Xd8 - alkohol powinien być zabroniony, wszystko powinno być zabronione a jak ma się pokusę to do kościoła aby wyciszyć chęć
Do moderacji
Odpowiedz
0
0