Wybrany wątek opinii
Dla mnie zawsze tego typu historie są podszyte czyjąś złośliwością.
I życzę tym "życzliwym" aby spotkało ich to samo w najmniej oczekiwanym momencie.
Do moderacji
Odpowiedz
11
8
@ase - dokładnie, wszystko wyolbrzymione ale cóż Polak złośliwiec tym bardziej w takiej wylęgarni złośliwców jaką jest elblążkowo :)
Do moderacji
Odpowiedz
6
1