Wybrany wątek opinii

Dla mnie zawsze tego typu historie są podszyte czyjąś złośliwością. I życzę tym "życzliwym" aby spotkało ich to samo w najmniej oczekiwanym momencie.
ase (2019.03.13)
@ase - dokładnie, wszystko wyolbrzymione ale cóż Polak złośliwiec tym bardziej w takiej wylęgarni złośliwców jaką jest elblążkowo :)
(2019.03.13)
Powrót do komentarzy