63
02.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gratuluję zwycięstwa, ale bez zaplecza szanse są małe. Zaplecze niestety jest słabiutkie. W sobotę Olimpia II np. przegrała z 4 ligową Concordią, która przecież nie grała w swoim najsilniejszym składzie.
KubuÅ› (2019.03.03)

info

1  
  4
Szuprytowski z Częstochowa będzie grał to ich Olimpia rozwali jak wczoraj Olimpia Grudziądz 0:4 teraz szyper nie mógł grać bo oe musiałaby zapłacić 25tys radomiakowi s to trochę jest a Wielka Olimpia taki Radomiak to bez Szuprytowski ogrywa
(2019.03.03)

info

3  
  1
Czy ja Cię synku obrażam?
Gruby (2019.03.03)
Czy życiowy to ja bym się zastanowił. Mnóstwo niecelnych piłek do kolegów. Szału nie ma, oby był w następnych meczach.
Bardzo fajna pierwsza polowa, dużo walki w środku pola na plus dla OE. Druga polowa to madra gra w obronie. Pod koniec nerwy na boisku i na trybunie gdzie czesc widowni skandowala jazda z kurami. .Trybuna vip przeklina najgłośniej. Widac ze jest ciśnienie.
kolega-FazaiGlobusa (2019.03.03)

info

4  
  1
Ktos tam chwalil Bulego? Chlopie normalny jestes? Juz zapomniales jak wyzywal na jesieni wszystkich pilkarzy na boisku na "Ch" i "K" az ludzie kazali mu sie wynosic z trybuny bo sami go chcieli zlinczowac?
Hofman (2019.03.03)

info

3  
  2
Ciekawe o czym rozmawiał prezes Guminiak z byłym piłkarzem Korony Kielce Tomaszem Lisowskim i byłym piłkarzem Lecha Poznań i Pogoni Szczecin Rafałem Murawskim.
(2019.03.03)

info

2  
  0
Kibic siedział za gwałt .
stomil olsztyn (2019.03.03)
Bravo. Jeżeli chodzi o ocenę gry poszczególnych piłkarzy to Ressel, Madejski Fidzukiewicz Zaremba najlepsi. Poprawnie Lewy Markiewicz Jurek Kuczałek. Bojas nierówno. Młodzieżowcy poniżej możliwości. Powodzenia w następnym meczy panowie.
Acides (2019.03.03)

info

5  
  1
III liga, III liga olimpia. Raz w roku to i fortepian sam zagra. Radomiak bez awansu a olimpia do III (wiejskiej ligi) razem z wiejskim plebanem
(2019.03.03)

info

1  
  5