UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratuluję zwycięstwa, ale bez zaplecza szanse są małe. Zaplecze niestety jest słabiutkie. W sobotę Olimpia II np. przegrała z 4 ligową Concordią, która przecież nie grała w swoim najsilniejszym składzie.

Kubuś

Anuluj