UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję zwycięstwa, ale bez zaplecza szanse są małe. Zaplecze niestety jest słabiutkie. W sobotę Olimpia II np. przegrała z 4 ligową Concordią, która przecież nie grała w swoim najsilniejszym składzie.
Kubuś