UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
III liga, III liga olimpia. Raz w roku to i fortepian sam zagra. Radomiak bez awansu a olimpia do III (wiejskiej ligi) razem z wiejskim plebanem
III liga, III liga olimpia. Raz w roku to i fortepian sam zagra. Radomiak bez awansu a olimpia do III (wiejskiej ligi) razem z wiejskim plebanem