UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

III liga, III liga olimpia. Raz w roku to i fortepian sam zagra. Radomiak bez awansu a olimpia do III (wiejskiej ligi) razem z wiejskim plebanem


Anuluj