63
02.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mamo chwala was.. kto..? ja Ciebie , a Ty nas wazeliniarstwo ?... czy prezesi wystawiaja sobie nawzajem laurki. Cos takiego mozna napisac po osiagnieciu utrzymania w lidze a nie skomlec o pochwaly , gdy slepej kurze trafilo sie ziarno... jeszcze daleka droga! -panowie prezesi- skromnosc- to siostra sukcesu ,-pamietajcie o tym
Stary olewka (2019.03.04)
Co ze zdrowiem Zaręba?
Pirat (2019.03.04)

info

1  
  0
@stomil olsztyn - Na twojej starej
Lechia_Gdynia (2019.03.04)