A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mamo chwala was.. kto..? ja Ciebie , a Ty nas wazeliniarstwo ?... czy prezesi wystawiaja sobie nawzajem laurki. Cos takiego mozna napisac po osiagnieciu utrzymania w lidze a nie skomlec o pochwaly , gdy slepej kurze trafilo sie ziarno... jeszcze daleka droga! -panowie prezesi- skromnosc- to siostra sukcesu ,-pamietajcie o tym
Co ze zdrowiem Zaręba?
@stomil olsztyn - Na twojej starej