UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo fajna pierwsza polowa, dużo walki w środku pola na plus dla OE. Druga polowa to madra gra w obronie. Pod koniec nerwy na boisku i na trybunie gdzie czesc widowni skandowala jazda z kurami. .Trybuna vip przeklina najgłośniej. Widac ze jest ciśnienie.
kolega-FazaiGlobusa