UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szuprytowski z Częstochowa będzie grał to ich Olimpia rozwali jak wczoraj Olimpia Grudziądz 0:4 teraz szyper nie mógł grać bo oe musiałaby zapłacić 25tys radomiakowi s to trochę jest a Wielka Olimpia taki Radomiak to bez Szuprytowski ogrywa


Anuluj