UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo fajna pierwsza polowa, dużo walki w środku pola na plus dla OE. Druga polowa to madra gra w obronie. Pod koniec nerwy na boisku i na trybunie gdzie czesc widowni skandowala jazda z kurami. .Trybuna vip przeklina najgłośniej. Widac ze jest ciśnienie.

kolega-FazaiGlobusa

Anuluj