27
26.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dumny jestem ze moje JW3209 a potem "13" tka nadal istnieje, pod kolejną inna Nazwą ale zawsze. .Życzę sukcesów. Ppor Jan Kuśmierek.
Ppor.JanKuśmierek (2019.02.27)

info

0  
  0
A kiedy polska wstąpiła do organizacji traktatu północno atlantyckirgo??????
Paweł 87 (2019.02.27)
A kto tu świętuję???
Paweł 87 (2019.02.27)
Nie nie przestaniemy ????
Żołnierz 2 (2019.02.27)
Co ma piersi do wiatraka?
Żołnierz 2 (2019.02.27)
Znowu będzie ten sam nudny repertuar powielany jak od wielu lat czy szarpniecie się w końcu na coś ciekawszego...? Powiększony pewnie tylko będzie o propagandowe stoiska żeby wstąpić w szeregi armii, profesjonalnej, nowoczesnej...sprzęt może i nowszy w co niektórych jednostkach ale komuną wali wszędzie równo jeżeli chodzi o zachowanie o podejście do rzeczywistości. Jedyny plus że wszystko dzieje się w sobotę-przynajmniej wnuka można przyprowadzić.
Mirek51 (2019.03.03)

info

1  
  0
Teraz jeden też dał dyla... Ten zakłamaniec co obiecał że nie podniesie mi wieku emerytalnego...
smutek (2019.03.04)