A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dumny jestem ze moje JW3209 a potem "13" tka nadal istnieje, pod kolejną inna Nazwą ale zawsze. .Życzę sukcesów. Ppor Jan Kuśmierek.
A kiedy polska wstąpiła do organizacji traktatu północno atlantyckirgo??????
A kto tu świętuję???
Nie nie przestaniemy ????
Co ma piersi do wiatraka?
Znowu będzie ten sam nudny repertuar powielany jak od wielu lat czy szarpniecie się w końcu na coś ciekawszego...? Powiększony pewnie tylko będzie o propagandowe stoiska żeby wstąpić w szeregi armii, profesjonalnej, nowoczesnej...sprzęt może i nowszy w co niektórych jednostkach ale komuną wali wszędzie równo jeżeli chodzi o zachowanie o podejście do rzeczywistości. Jedyny plus że wszystko dzieje się w sobotę-przynajmniej wnuka można przyprowadzić.
Teraz jeden też dał dyla... Ten zakłamaniec co obiecał że nie podniesie mi wieku emerytalnego...