UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Znowu będzie ten sam nudny repertuar powielany jak od wielu lat czy szarpniecie się w końcu na coś ciekawszego...? Powiększony pewnie tylko będzie o propagandowe stoiska żeby wstąpić w szeregi armii, profesjonalnej, nowoczesnej...sprzęt może i nowszy w co niektórych jednostkach ale komuną wali wszędzie równo jeżeli chodzi o zachowanie o podejście do rzeczywistości. Jedyny plus że wszystko dzieje się w sobotę-przynajmniej wnuka można przyprowadzić.
Mirek51