UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znowu będzie ten sam nudny repertuar powielany jak od wielu lat czy szarpniecie się w końcu na coś ciekawszego...? Powiększony pewnie tylko będzie o propagandowe stoiska żeby wstąpić w szeregi armii, profesjonalnej, nowoczesnej...sprzęt może i nowszy w co niektórych jednostkach ale komuną wali wszędzie równo jeżeli chodzi o zachowanie o podejście do rzeczywistości. Jedyny plus że wszystko dzieje się w sobotę-przynajmniej wnuka można przyprowadzić.

Mirek51