Wybrany wątek opinii
czy w końcu wojskowi przestaną wiecznie świętować za kasę podatników!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
A świadczenia z MOPS-u to niby z czyjej kasy?Z podatników. To może też społeczeństwo przestanie pobierać zasiłki,500+ itd.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
A kto tu świętuję???
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Nie nie przestaniemy ????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0