Wybrany wątek opinii

czy w końcu wojskowi przestaną wiecznie świętować za kasę podatników!!!!
(2019.02.27)
A świadczenia z MOPS-u to niby z czyjej kasy?Z podatników. To może też społeczeństwo przestanie pobierać zasiłki,500+ itd.
Aso (2019.02.27)
A kto tu świętuję???
Paweł 87 (2019.02.27)
Nie nie przestaniemy ????
Żołnierz 2 (2019.02.27)
Powrót do komentarzy