27
26.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to w sobotę nadgodziny, hura
(2019.02.26)

info

4  
  2
Idź przywiąż się do drzewa albo protestuj przeciwko wykonywaniu prac traktorami na polach bo przez to ginie zbyt wiele dżdżownic
(2019.02.26)
Porównujesz niewinnych ludzi do dżdżownic, faszysto?
(2019.02.26)
Ciebie również zapraszamy. Przyjdź i dołącz do tych jak piszesz PANOW.
Aso (2019.02.26)
Piknik w marcu buhaha-no tak bo na wiosne i w lecie terminaz imprez jest wyczerpany
Pasleczanin (2019.02.26)
@ Pasleczanin 12 marzec 1999 r - data przystąpienia Polski do Sojuszu Północnoatlantyckiego
(2019.02.26)

info

4  
  0
czy w końcu wojskowi przestaną wiecznie świętować za kasę podatników!!!!
(2019.02.27)
Pisowskie machanie szabelką, a jak coś, to 2 tygodnie i po ptokach. Kiedyś już tak było, co nie. A cha, rzad jeszcze dał dyla. pozdrawiam.
(2019.02.27)
Jak to się szybko zmienia. Jeszcze nie tak dawno pewien pan wysyłał na BP gdzie 10 czekało na każdy etat.
tykjr (2019.02.27)

info

0  
  0
A świadczenia z MOPS-u to niby z czyjej kasy?Z podatników. To może też społeczeństwo przestanie pobierać zasiłki,500+ itd.
Aso (2019.02.27)