UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dumny jestem ze moje JW3209 a potem "13" tka nadal istnieje, pod kolejną inna Nazwą ale zawsze. .Życzę sukcesów. Ppor Jan Kuśmierek.
Ppor.JanKuśmierek
Dumny jestem ze moje JW3209 a potem "13" tka nadal istnieje, pod kolejną inna Nazwą ale zawsze. .Życzę sukcesów. Ppor Jan Kuśmierek.
Ppor.JanKuśmierek